„Metrum” turpina atbalstīt „Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu skolotājiem

„Metrum” turpina atbalstīt „Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu skolotājiem

Novembra pēdējā ceturtdienā Āgenskalna Valsts ģimnāzijā notika „Ekselences balvas” fināls, kurā piedalījās 19 izcili bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji.

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra organizētajā finālā skolotāji apliecināja savu profesionalitāti un radošumu praktiskā darbībā – vadīja nodarbības Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēniem, vēroja un analizēja kolēģu mācību stundas, kā arī veica radošu uzdevumu, modelējot nodarbību „nākotnes skolā”.

Pasākumā piedalījās arī „Metrum” valdes priekšsēdētāja Larisa Reine, kura atzina, ka „Ekselences balvas” fināls bija aizraujošs un ļoti labi organizēts. „Bija acīmredzams, ka pasākums patika gan pašiem skolotājiem, kas pretendē uz balvu, gan skolēniem, kuri tika tajā iesaistīti, gan arī vērtētājiem un novērotājiem. Visi skolotāji, balvas pretendenti, bija izcili, radoši un oriģināli. Mani personīgi iepriecina tas, ka uz balvu pretendē skolotāji no dažādiem Latvijas novadiem. Šis fināla pasākums lieliski parādīja, ka pedagogi visā Latvijā izmanto modernas mācību metodes, tai skaitā, informācijas tehnoloģiju risinājumus. Tas ļauj cerēt, ka pieaugs mūsdienu jauniešu interese par inženiertehniskajām zinātnēm,” uzsver „Metrum” vadītāja.

„Metrum” „Ekselences balvas” projektu finansiāli atbalsta jau otro gadu. L.Reine apliecina, ka uzņēmums plāno to darīt arī turpmākajos gados, uzrunājot un iesaistot šī projekta atbalstīšanā arī citus nozares uzņēmumus.

Foto – LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs