„Metrum” atbalsta teritorijas attīstības plānošanai veltītu konferenci

Konferences „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis” mērķis ir sniegt jaunāko informāciju par teritorijas attīstības plānošanu mērniecības un teritorijas plānošanas speciālistiem, pašvaldību un banku darbiniekiem, attīstītājiem un visām ieinteresētajām personām.

„Teritorijas attīstības plānošanas likums un ar to saistītie Ministru Kabineta noteikumi Latvijā ir spēkā no 2012.gada, taču nozares profesionāļiem līdz šim nav bijusi iespēja sanākt kopā, lai gan ir nobriedusi nepieciešamība apspriest radušās problēmas un aktuālos jautājumus, kuru atrisināšana noteikti veicinās investīciju piesaisti Latvijas ekonomikai,” norāda „Metrum” telpiskās plānošanas nozares vadītājs Mārtiņš Trukšāns.

Konferencē uzstāsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts zemes dienesta, IT uzņēmuma „Tieto Latvija”, nodokļu un finanšu konsultāciju uzņēmuma „BDO Tax” un mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmuma „Metrum” speciālisti.

Kā norāda konferences rīkotāji, liels ieguvums visiem ar teritorijas plānošanas jomu saistītajiem speciālistiem būs iespēja iepazīties ar pieredzējušā Londonas arhitekta Džona Barouza (John Burrows) pieredzi. Viņš ir piedalījies ļoti daudzos starptautiskos konkursos un īstenojis vairāk nekā 40 tirdzniecības centru, atpūtas un izklaides centru, kā arī daudzfunkcionālu kompleksu projektus Baltijas, Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstīs.

Konferenci „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis” rīko Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās atīstības ministriju un Valsts zemes dienestu. Pasākuma sponsors ir „Metrum”. Konference notiks trešdien, 29.maijā, no plkst. 10:00 līdz 17:00 viesnīcā „Islande Hotel” Rīgā.

Dalībai konferencē lūdzam pieteikties pa tālruni 67332034 vai e-pastu lanida@lanida.lv.

Konferences dalības maksa ir 20 LVL (maksā iekļauts darba materiāls, kafijas pauzes un pusdienas).

Sekojiet konferencei Twitter https://twitter.com/PlanoAttistibu