“Metrum” turpina atbalstīt “Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem

“Metrum” turpina atbalstīt “Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem

„Metrum” jau piekto gadu turpina atbalstīt „Ekselences balvas” pasniegšanu valsts labākajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem. Pasākuma rīkotāji - Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Latvijas Universitātes Fondu, aicina līdz 18.janvārim izvirzīt balvai progresīvākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus.

“Ekselences balva” jau piekto gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kurš plašākai sabiedrībai ļauj atklāt to, cik daudz dabaszinātnēs un matemātikā ir patiesi izcilu skolotāju. „Ekselences balva” ļauj izteikt atzinību skolotājiem, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstošu laikam, palīdzēt skolēniem sasniegt augstus rezultātus savā mācību priekšmetā un ieinteresēt turpmākās studijas un karjeru saistīt ar eksaktajām nozarēm.
Uzņēmums „Metrum” balvas pasniegšanu atbalsta jau no pašiem pirmsākumiem 2011.gadā. Iesaistīšanās mērķis ir izteikt atzinību un atbalstīt izcilākos skolotājus eksaktajās zinātnēs, kuras ikdienā ir cieši saistītas ar uzņēmuma darbību – mērniecību, teritorijas plānošanu, fotogrammetriju.

Tūkstoš četrsimt eiro lielu balvu katra mācību priekšmeta skolotājam – balvas ieguvējam, nodrošina mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA "Metrum", kā arī Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija sadarbībā ar sterilo zāļu formu ražotni SIA „PharmIdea” un AS „Latvijas valsts meži”. Visus finālistus sveiks izglītības uzņēmums „Lielvārds".

“Ekselences balvas” nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas un plašāka informācija par projektu atrodama organizatoru interneta vietnē.