Par Metrum

Ar mērķi sniegt kvalitātīvus pakalpojumus un inovatīvus risinājumus mērniecībā un teritorijas plānošanā, "Metrum", aktīvu darbību Latvijas tirgū uzsāka 2005.gadā, apvienojot kompānijā pieredzējušus un profesionālus mērniecības un teritorijas plānošanas speciālistus.

Līdz ar pirmo darbības gadu, SIA "Metrum" pakalpojumus visā Latvijas teritorijā nodrošina plašs filiāļu tīkls, kas "Metrum" pakalpojumus un konsultācijas padara pieejamākus klientiem. Jau pirmajā darbības gadā "Metrum" kļūst par tirgus līderi starp mērniecības privātuzņēmumiem, apkalpojot 22% no mērniecības un teritorijas plānošanas tirgus.

Turpinot strauju tehnoloģisko attīstību un inovatīvu pieeju pakalpojumu nodrošināšanai, 2006.gada nogalē SIA "Metrum", iegādājas specializētu lidmašīnu aerofotgrāfēšanas un mērījumu veikšanai no gaisa, kā arī aerofotogrametrijas kameru Leica ADS40 un aerolāzerskeneri ALS50.

Aerofotogrmmetrijas un lāzerskenēšanas pakalpojumi tirgū tiek piedāvāti sākot ar 2007.gada lidojumu sezonu, veicot projektus Latvijas Jūras krasta līnijai, Mežu teritorijām un galvaspilsētā Rīgā. 2007.gadā, SIA "Metrum" apgrozījums sasniedza 6.314 milj EUR.

Uzņēmuma speciālisti patstāvīgi attīsta jaunus inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas iegūti izmantojot lāzerskenēšanas un aerofotografēšanas datus, tai skaitā: lidostas gaisa šķēršļu kartes izveide, derīgo izrakteņu ieguves apjoma novērtējums karjeru monitoringam, vairāku pilsētu 3D un reljefa modeļu izveide, ortofoto karšu izstrāde, u.c.

> Fakti par Metrum

> Vīzija un misija

> Sociālā atbildība

> Partneri