„Metrum” piedalīsies pasākumā skolēniem „Daba un zinātne – aizraujoši!”

„Metrum” piedalīsies pasākumā skolēniem „Daba un zinātne – aizraujoši!”

SIA „Metrum” turpina atbalstīt dažādus izglītības pasākumus un rīt, 11.maijā, uzņēmuma speciālisti piedalīsies Latvijas Universitātes Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu līgas pasākumā „Daba un zinātne – aizraujoši!”.

„Metrum” pasākumā pārstāvēs uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Larisa Reine, teritorijas plānotāja Ilze Circene, vides speciāliste Vita Jevdokimova, kartogrāfs Armīns Skudra un ģeogrāfiskās informācijas speciālists Artis Markots.

Pasākumā visas dienas garumā skolēni no visas Latvijas piedalīties radošās eksakto mācību priekšmetu darbnīcās un mērosies spēkos un atjautībā ar citiem skolēniem no visas Latvijas. „Metrum” darbnīca tiks veidota trijos tematiskos blokos, kas saistīti ar uzņēmuma pamatnozarēm – teritorijas plānošanu, fotogrammetriju un mērniecību, tādejādi prezentējot gan „Metrum” darbības lauku, gan arī radošā veidā caur sagatavotiem uzdevumiem, iepazīstinot skolēnus ar uzņēmuma nozaru tematiku.

Pasākumu „Daba un zinātne – aizraujoši!” jau otro gadu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU paspārnē esošo Jauno biologu skolu, Mazo matemātikas universitāti, Jauno fiziķu skolu un Jauno ķīmiķu skolu. Pirmo reizi pasākuma ietvaros uz savām darbnīcām jauniešus aicinās un uzvarētājus apbalvos centra atbalstītāji AS „Latvijas Valsts meži” sadarbībā ar SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”, SIA „Metrum” un portāls „FIZMIX”. Pasākumu atbalsta arī „Fazer Latvija”. Pasākums notiks LU Fizikas un matemātikas fakultātes telpās un teritorijā, Zeļļu ielā 8, Rīgā.