Konferences „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis?” videoieraksts un prezentācijas

Konferences „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis?” videoieraksts un prezentācijas

Piedāvājam „Metrum” mājas lapā iepazīties ar konferences „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis?” videoierakstu un ziņotāju prezentācijām.

Ar konferences materiāliem iespējams iepazīties „Metrum” mājas lapas sadaļā Konference.

Konferences „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis?” mērķis bija sniegt jaunāko informāciju par teritorijas attīstības plānošanu mērniecības un teritorijas plānošanas speciālistiem, pašvaldību un banku darbiniekiem, attīstītājiem un visām ieinteresētajām personām.

Konferencē uzstājās Vides aizsardzības un reģionālās atīstības ministrijas, Valsts zemes dienesta, IT uzņēmuma „Tieto Latvija”, nodokļu un finanšu konsultāciju uzņēmuma „BDO Tax” un mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmuma „Metrum” speciālisti. Konferences dalībnieki varēja iepazīties ar pieredzējušā Londonas arhitekta Džona Barouza (John Burrows) pieredzi un skatījumu uz plānošanas jomu Latvijā.

Konferenci „Plānošanas process – attīstības veicinātājs vai šķerslis” rīkoja Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar „Metrum”, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās atīstības ministriju un Valsts zemes dienestu. Konference norisinājās 2013.gada 29.maijā viesnīcā „Islande Hotel”.