“Metrum” turpina atbalstīt “Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem

“Metrum” turpina atbalstīt “Ekselences balvas” piešķiršanu labākajiem dabaszinātņu un matemātikas skolotājiem

“Ekselences balvas” organizatori aicina līdz 3. novembrim balvai izvirzīt progresīvākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotājus.

“Ekselences balva” jau ceturto gadu ir skolotāju profesionālās meistarības apliecinājums – pasākums, kas plašākas sabiedrības vidū ļauj atklāt to, cik daudz dabaszinātnēs un matemātikā ir patiesi izcilu skolotāju, kuri spēj veidot mācību procesu atbilstošu laikam, palīdzot skolēniem sasniegt augstus rezultātus savā mācību priekšmetā un ieinteresējot turpmākās studijas un karjeru saistīt ar eksaktajām nozarēm.

Tūkstoš četrsimt eiro lielu balvu katra mācību priekšmeta skolotājam – balvas ieguvējam – nodrošina Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA “Metrum” un AS “Latvijas valsts meži”. „Ekselences balvu” organizē Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Latvijas Universitātes Fondu.

“Ekselences balvas” nolikums, kā arī pieteikuma veidlapas un plašāka informācija par projektu atrodama organizatoru interneta vietnē. Labākie no balvai izvirzītajiem skolotājiem 9. decembrī tiksies balvas finālā, lai konkursā apmainītos ar inovatīvām idejām mācību darbā, analizētu mācību situācijas, risinātu metodiskus uzdevumus, modelētu un vadītu nodarbības skolēniem.