„Metrum” palīdz pludmalē izveidot precīzu uzrakstu

„Metrum” palīdz pludmalē izveidot precīzu uzrakstu

Mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums „Metrum” 28.augustā notikušajā „Cosmopolitan Bikini Bash” pludmales ballītē un fotosesijā, izmantojot mērniecības mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, palīdzēja Dzintaru pludmales smiltīs meitenēm peldkostīmos izveidot precīzu uzrakstu „Cosmo”.

 Pasākuma organizatoru mērķis bija pārspēt līdzšinējo Ginesa rekordu, sapulcinot pasaulē lielākajā fotosesijā vairāk nekā 2353 sievietes bikini peldkostīmos. Fotosesijas laikā no putna lidojuma tika fotografēta pludmale, kurā sievietes peldkostīmos veido uzrakstu „Cosmo”.

Lai burtu izvietojums būtu precīzs, „Metrum” speciālisti izdarīja pasākumam atvēlētās teritorijas mērījumus pludmalē, apkopoja mērījumu datus un, izmantojot specializētu datorprogrammu, veica pasākuma laukuma un tajā esošo burtu projektēšanu. Ar mērniecības instrumentu palīdzību pludmales smiltīs tika projicētas precīzas uzraksta koordinātas un nospraustas uzraksta kontūras. Uzraksta izmēri bija 18 x 54 metri, bet burtu kontūru kopgarums – 450 metri.

„Lai gan neizdevās sasniegt jaunu fotosesijas dalībnieku rekordu, esam gandarīti, ka varējām palīdzēt. Piedalīšanās šajā pasākumā arī mums sniedza jaunu pieredzi, jo darbs nebija ikdienišķs. Parādījām, ka mērnieki var būt noderīgi palīgi ne vien nopietnu nekustamā īpašuma un būvniecības jautājumu risināšanā, bet arī šādos izklaides pasākumos,” saka „Metrum” pārstāvis Raitis Beitāns.