Noslēgusies teritorijas attīstības plānošanas konference “Investori un pašvaldības – sabiedrotie vai pretinieki?”

Noslēgusies teritorijas attīstības plānošanas konference “Investori un pašvaldības – sabiedrotie vai pretinieki?”

11.jūnijā viesnīcā “Tallink Hotel Rīga” notika ikgadējā teritorijas attīstības plānošanas konference, kura šogad bija veltīta pašvaldību un investoru sadarbības jautājumiem teritoriju attīstības plānošanas un investīciju piesaistes procesā.

Konferencē tika apskatīti tādi temati kā pašvaldību lēmumu pieņemšana plānošanas procesā, pašvaldību un attīstītāju sinerģija infrastruktūras izbūvē, pašvaldību pieredze sadarbībā ar attīstītājiem, kā arī attīstītāju pieredze investīciju projektos dažādās Latvijas administratīvajās teritorijās un ārvalstīs.

A_2

Konferencē kā eksperti uzstājās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta, nekustamā īpašuma attīstītāju, nozares uzņēmumu pārstāvji. Konferences īpašais viesis bija Karaliskā zvērinātu vērtētāju institūta (RICS, Royal Institution of Chartered Surveyors) Vērtēšanas starptautiskais direktors Bens Elders (Ben Elder).

Konferenci “Investori un pašvaldības – sabiedrotie vai pretinieki?” rīkoja Latvijas Teritoriālplānotāju asociācija sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoru “METRUM”.

Ar konferences ziņotāju prezentācijām piedāvājam iepazīties šeit.

Plašāks fotoieskats konferences norisē pieejams šeit.

A_30