„Metrum” iegādājas mērniecības firmas „Topo 7” kapitāldaļas

Mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums „Metrum”, nostiprinot savas līderpozīcijas tirgū, iegādājies mērniecības firmas „Topo 7” kapitāldaļas. „Topo 7” nodaļas iekļaujas „Metrum” sastāvā, un turpmāk tās Rīgā, Jūrmalā un Cēsīs iegūs „Metrum” nosaukumu.

Līdz ar straujo nekustamā īpašuma tirgus attīstību, būvniecības sektorā pēdējā laikā arvien vairāk pieaug pieprasījums pēc topogrāfijas nozares pakalpojumiem. Lai būvniecības sektora vajadzībām piedāvātu nepieciešamo jaudu, tiks apvienota abu uzņēmumu pieredze topogrāfijas nozarē, kopā veidojot spēcīgāko topogrāfijas nozares komandu pakalpojumu sniegšanai visā Latvijā.

"Firmai "Topo7" ir ļoti laba reputācija, kā arī augsti kvalificēti speciālisti, kas ir uzņēmuma lielākā vērtība. "Metrum" un arī tā mātes uzņēmumam – "Latio" šis darījums ir nozīmīgs tādēļ, ka mūsu speciālisti strādā ar nekustamā īpašuma attīstības projektiem, kuru realizācijā nepieciešami topogrāfijas nozares pakalpojumi lielā apjomā," uzsver "Metrum" un "Latio" valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns.

"Topo7 " būtiskākās tirgus daļas topogrāfijas pakalpojumos ir Rīgā un Jūrmalā, kur tiek realizēti lielākā daļa dažādu nekustamā īpašuma attīstības projektu un ir lielākais pieprasījums pēc ātri un kvalitatīvi izpildītiem topogrāfijas pasūtījumiem.

"Firmas "Topo7" speciālistiem, strādājot tādā uzņēmumā kā "Metrum" ar nesalīdzināmi lielāku darbības lauku, piemēram, aerofotografēšanu, teritorijas plānošanu, kā arī daudz lielākām finansu iespējām, paveras iespēja paplašināt zināšanas jaunajās specialitātēs, būt ilgstoši nodrošinātākiem ar labi apmaksātu darbu," norāda "Topo7" valdes priekšsēdētājs Ivars Žagars.

SIA "Metrum" ir lielākais mērniecības un teritorijas plānošanas privātuzņēmums Latvijā – tam ir 32 biroji visos reģionos, uzņēmumā strādā 300 mērniecības, teritorijas plānošanas un fotogrammetrijas speciālisti.