Search

Apbūves un krasta erozijas konstatācija Latvijas teritorijas Rīgas jūras līča krasta kāpu aizsargjoslā, fiksējot to ortofotokartēs 2007.-2008.gads.

2007. gada decembrī „METRUM”, izmantojot uzņēmuma lidmašīnu un speciālo aerofotografēšanas aparatūru, ir veicis lidojumus virs Rīgas līča un Baltijas jūras piekrastes zonas Latvijas teritorijā, apzinot jūras krasta erozijas apjomus un apbūves attīstību 300 metru kāpu aizsargjoslā.

Lasīt vairāk »

Babītes pagasts attīstību saista ar iedzīvotāju skaita pieaugumu

Babītes pagasta pašvaldībai ir būtiski nākamajos 12 gados palielināt iedzīvotāju skaitu pagastā, veidot tiem kvalitatīvu dzīves vidi, attīstīt daudzveidīgu uzņēmējdarbību un sakopt dabas un ainaviskās teritorijas. Šīs intereses ietvertas Babītes pagasta attīstības programmā 2007. – 2019. gadam, ko izstrādājis teritorijas plānošanas uzņēmums „METRUM”.

Lasīt vairāk »

Saldus teritorijas attīstības plānošanā iesaista lidmašīnu

Saldus dome pilsētas teritorijas plānošanas vajadzībām izmantos Latvijas lielākā mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmuma „METRUM” jauno un Latvijā pašlaik vienīgo specializēto lidmašīnu PC-6. Šonedēļ tika noslēgts iepirkuma līgums starp pašvaldību un „METRUM” par Saldus pilsētas ortofotokartes izveidi.

Lasīt vairāk »

Latvijā vienīgā specializētā lidmašīna – mūsdienīgs risinājums virknei aktuālu problēmu

Krastu noskalošanas, mežu bojājumu un vides piesārņojuma reālās situācijas izpēte, plūdu prognoze un nepiemērotas būvniecības novēršana – tie ir tikai daži no aktuāliem uzdevumiem, kuru mūsdienīgai un efektīvai risināšanai piemērota Latvijā pirmā un vienīgā specializētā lidmašīna PC-6, ko iegādājies valsts lielākais privātais mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmums SIA „METRUM”.

Lasīt vairāk »

„METRUM” sadarbībā ar „Hanza Līzings” ievieš mērniecības pakalpojumus uz nomaksu

Mērniecības un teritorijas plānošanas privātuzņēmums „METRUM” sadarbībā ar „Hanza Līzings Nomaksa” sāk piedāvāt Latvijas tirgū nebijušu pakalpojumu – iespēju veikt mērniecības darbus uz nomaksu. Pakalpojuma ieviešana ir uzņēmuma reakcija tirgus situācijā, kad no 1.maija stāsies spēkā valdības pieņemtie noteikumi, kas mērniecības procesu lauku zemju īpašniekiem visā Latvijā sadārdzinās līdz 30%.

Lasīt vairāk »

Prezentēs vīzijas Siguldas novada tūrisma attīstībai

Šā gada 5.aprīlī Rīgā, viesnīcā “Albert Hotel”, notiks konference “Vīzijas tūrisma attīstībai Siguldas novadā”. Konferencē uzstāsies tūrisma nozares eksperti no Latvijas, Vācijas un Dānijas, sniedzot savu skatījumu par Siguldas novada tūrisma attīstības perspektīvām.

Lasīt vairāk »

METRUM darbā

Scroll to Top